Plastkart
 
 


Vítejte na našem webu! PLASTKART, Pavel Krček

Firma se zabývá zpracováním plastů, výrobou BLISTROVÝCH obalů, balením výrobků do těchto obalů (zde) - kompletací na zakázku, řezáním fólií.

Firma zahájila svoji činnost na přelomu roku 1989/1990 výrobou několika tvarovacích automatů vlastní konstrukce pro zpracování PVC fólií. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem nabytých v týmu pracovníků zabývajících se konstrukcí a výrobou tvarovacích automatů a forem pro tyto stroje nebyl zásadní problém v zahájení činnosti vlastní firmy. V roce 1998 se změnil název firmy a stali jsme se plátci DPH.

V současné době vyrábíme obaly z PVC fólií pro maloodběratele s kapacitou cca 100 000 kusů měsíčně pro jeden typ výrobku. Celková kapacita výroby činí maximálně 300 000 kusů obalů. Dodací podmínky u opakované výroby jsou závislé od množství. Vždy ale vycházíme zákazníkům vstříc. U nové výroby je doba závislá na návrhu a výrobě formy, úpravě výrobního zařízení případně balícího stroje.
 
Použití: obaly jsou určeny pro přivaření (přilepení) na papírovou kartu tzv. BLISTR PACK. Nabízíme i kompletaci - zavaření obalu. Jsme schopni balit také sypké materiály (prášek, granule), do budoucna připravujeme balení tekutých látek.

Dále nabízíme rozřezání fólií z nábalů max. šíře 540 mm na role šíře minimálně 35 mm. 
Copyright © 2005 Plastkart. All Rights Reserved